ROTASI & PUSULASI

Rotası

GEN (Global Girişimcilik Networkü) Türkiye’nin rotası, Türkiye’deki girişimcileri geliştiren, destekleyen etkili programlar yapmak ve politikalar belirleyip uygulayarak Türkiye’nin girişimcilik ekosistemini güçlendirmektir.

Pusulası

GEN Türkiye, Türkiye’deki girişimleri GEN’in 200 ülkesindeki iyi örneklerle buluşturarak; Türkiye ekosistemiyle global girişimcilik ekosistemi arasında köprü görevi görür.

ORGANİZASYON YAPISI

GEN TÜRKİYE

GEN Türkiye, Habitat Derneği idari yönetiminde, 200 ülkede aktif olan Global Girişimcilik Networkü’nün bir parçası olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

GEN Türkiye Yönetim Kurulu, Türkiye ekonomisini ve toplumunu geliştirmek için girişimcilik ve yeniliğin gücüne inanan, alanında tanınmış liderlerden oluşur. GEN Türkiye Yönetim Kurulu, GEN aracılığıyla ulusal girişimcilik ekosistemini ileriye taşıyarak, ülke ekonomisine destek olmayı amaçlamaktadır.
Çalışma rotamız için tıklayınız.

GEN GLOBAL

GEN Türkiye olarak GEN’in küresel ve ulusal programlarını GEN Ülke Sözleşmesi kapsamında yürütmekteyiz. GEN hakkında daha fazla bilgi için genglobal.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.